Dodano: 20 lipiec 2020r.

Smilesonic EX - szczoteczka soniczna i doskonały pretendent do grona najlepszych szczoteczek sonicznych

Szczoteczki soniczne to od kilku lat najczęściej kupowane szczoteczki elektryczne do zębów. Technologia soniczna zyskała wielu zwolenników zarówno wśród nas, użytkowników jak i specjalistów z dziedziny higieny i zdrowia jamy ustnej.

Smilesonic EX - szczoteczka soniczna i doskonały pretendent do grona najlepszych szczoteczek sonicznych

 

Jeszcze do niedawna na rynku artykułów do higieny jamy ustnej królowały szczoteczki Philips Sonicare. Był to niewątpliwie efekt patentów jakie posiadała marka Philips na swoje szczoteczki soniczne Sonicare, jednak po upływie czasu określającego prawnie te kwestie, na rynku zaczęły pojawiać się nowe marki. Mogliśmy zatem poznać nowych producentów i ich szczoteczki soniczne, które na stałe zagościły w ofertach sklepów stomatologicznych. Obecnie możemy spotkać szczoteczki sonicznej takich marek jak Seysso, Sonico, WhiteWash, AlfaSonic, Meriden a także SmileSonic. Szczoteczki soniczne zaczęły produkować także firmy, które słynęły z produkcji irygatorów do zębów, jak na przykład Panasonic czy Waterpik.

Bardzo często klienci pytają czy szczoteczki soniczne mniej znanych marek są tak dobre, tak samo wytrzymałe i bezpieczne, jak szczoteczki soniczne Philips. Jeżeli chodzi o samą technologię to z pewnością drgania soniczne są takie same we wszystkich szczoteczkach a różnicą może być ich ilość w danym modelu. Część szczoteczek sonicznych generuje 31 000 ruchów wymiatających a część z nich posiada mechanizm, który generuje nawet do 48 000 drgań sonicznych. Jednak sama istota ich działania jest dokładnie taka sama. Kolejną sprawą jest też jakość wykonania i z pewnością w tej kwestii dostrzeżemy znaczne różnice pomiędzy niektórymi, mniej znanymi markami a wiodącymi markami szczoteczek sonicznych. Wygląd to jednak bardzo indywidualny czynnik wpływający na decyzję zakupową, a szczoteczek sonicznych obecnie na rynku jest tak wiele, że każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie.

SmileSonic szczoteczka soniczna warta uwagi

Szczoteczka soniczna smilesonic

 

SmileSonic to marka brytyjska, która stworzyła dwie bardzo atrakcyjne szczoteczki soniczne do zębów. Model niższy to SmileSonic GO oraz wersja premium SmileSonic EX. Szczoteczki soniczne SmileSonic są na rynku polskim już parę lat a ich popularność stale rośnie. Klienci chętnie sięgają po szczoteczki soniczne SmileSonic, gdyż prezentują one najlepszy stosunek jakości ceny.

Szczoteczki soniczne SmileSonic GO oraz SmileSonic EX różnią się ilością trybów pracy oraz składem zestawu. Model tańszy to SmileSonic GO posiada trzy tryby pracy, dwie końcówki wymienne oraz nie posiada etui podróżnego. Szczoteczka soniczna SmileSonic EX to model z pięcioma trybami pracy, czterema końcówkami w zestawie oraz etui podróżnym. Cena szczoteczki sonicznej SmileSonic GO to około 270 złotych natomiast model wyższego SmileSonic EX to 369 złotych.

szczoteczki soniczne SmileSonic

SmileSonic opinie użytkowników zachęcają do zakupu

Ponieważ wersja SmileSonic EX jest zdecydowanie częściej wybierana przez klientów to opinii na jej temat jest znacznie więcej. Za co cenią sobie użytkownicy szczoteczkę SmileSonic EX? A za to, że to właśnie ten model posiada najlepszy stosunek jakości do ceny.

Szczoteczki soniczne SmileSonic

Szczoteczka soniczna SmileSonic EX posiada mechanizm, który generuje 48 000 ruchów wymiatających na minutę zapewniając intensywne oczyszczanie zębów i najbardziej uporczywych przebarwień. Ponad to SmileSocnic EX to szczoteczka soniczna, która dostosowuje intensywność czyszczenia do indywidualnych potrzeb użytkownika dzięki 5 programom czyszczącym - Clean, White, Polish, Gum Care, Sensitive. Tryby pracy różnią się częstotliwością drgań sonicznych przez co szczoteczka spełni oczekiwania zarówno osób dotkniętych problemem kamienia nazębnego, oczekujących intensywnego czyszczenia a także osób z delikatnymi dziąsłami czy wrażliwymi zębami. SmielSonic EX to doskonała propozycja dla całej rodziny, gdyż 5 trybów pracy pozwala na bezpieczne korzystanie ze szczoteczki zarówno przez osoby dorosłe jak i najmłodsze dzieci.

SmileSonic EX posiada także szereg dodatkowych funkcji zwiększających efektywność i bezpieczeństwo szczotkowania zębów. Funkcja kontroli czasu szczotkowania w postaci dwóch timerów zwiększa dokładność mycia zębów. Co 30 sekund szczoteczka informuje o konieczności zmiany mytej ćwiartki łuku zębowego, a po 2 minutach informuje o upływie zalecanego czasu mycia zębów. Funkcja kontroli czasu szczotkowania pozwala jeszcze dokładniej oczyścić poszczególne powierzchnie zębów, jak również wypracować prawidłowe nawyki pielęgnacyjne.

szczoteczki soniczen SmileSonic

Bateria litowa o pojemności 600mAh zapewnia długą pracę szczoteczki, co znacznie zwiększa komfort użytkowania. Akumulator pozwala na użytkowanie szczoteczki nawet do dwóch miesięcy, a to zdecydowanie wyróżnia szczoteczki SmileSonic na tle konkurencji.

Różnorodność końcówek wymiennych dostępnych w zestawie pozwala na jeszcze lepsze dopasowanie szczoteczki sonicznej SmileSonic EX do indywidualnych potrzeb oraz stanu zdrowia jamy ustnej użytkownika. Szczoteczka soniczna SmileSonic EX to jedyna szczoteczka soniczna w zestawie, w której znajdują się wszystkie dostępne końcówki wymienne. Użytkownik ma możliwość przetestować każdą końcówkę i zadecydować a następnie zakupić takie, które spełniają jego oczekiwania. Końcówki do szczoteczek SmileSonic różnią się rodzajem i uformowaniem włosia przez co mają określone zadania. Z zestawie znajdziemy zatem końcówkę DailyClean ze średniej twardości włosiem dedykowaną do codziennego mycia zębów. Końcówka ShinyWhite czyli końcówka wybielająca, posiadająca odpowiednio uformowane włókna, które doskonale usuwają przebarwienia i płytkę nazębną przywracając zębom naturalną biel. Końcówka SensiTouch z miękkimi, cienkimi włóknami dedykowana jest dla osób z wrażliwymi dziąsłami i zębami. Zapewnia delikatne szczotkowanie zębów i subtelny masaż dziąseł. Końcówka OrthoClean to główka specjalistyczna stworzona dla osób noszących stały aparat ortodontyczny. Zwiększa efektywność i bezpieczeństwo codziennej higieny jamy ustnej podczas leczenia ortodontycznego. Wybór końcówki wymiennej to kwestia indywidualna zależna od preferencji użytkownika oraz stanu zdrowia jamy ustnej.

Szczoteczka soniczna

Dodatkowo szczoteczka soniczna SmileSonic EX posiada etui podróżne, które umożliwia higieniczne przechowywanie szczoteczki oraz dwóch końcówek wymiennych. Etui wykonane jest z estetycznego plastiku i umożliwia wysychanie włosia końcówek. Jest doskonałą opcją dla osób często podróżujących lub korzystających ze szczoteczki w pracy czy szkole. Niewielka, bezpieczna ładowarka indukcyjna zapewnia szybkie ładowanie szczoteczki oraz pozwala na jej wygodne przechowywanie na łazienkowej półce lub umywalce. Szczoteczka soniczna SmileSonic EX wykonana jest z najwyższej jakości materiałów i posiada ponadczasowy design. Jest bardzo przyjemna w dotyku, dobrze leży w dłoni, co podnosi komfort i bezpieczeństwo codziennej higieny jamy ustnej. To, co doceniają klienci, to dostępność szczoteczki SmileSonic EX w różnych wersjach kolorystycznych. Producent oferuje bowiem swój najwyższy model w kolorze nie tylko białym i czarnym, ale także w kolorze niebieskim, zielonym oraz bardzo kobiecej czerwieni. Nasza szczoteczka soniczna nie musi być "nudna", a wręcz przeciwnie, może stać się bardzo modnym gadżetem czy elegancką ozdobą naszej łazienki.

Szczoteczki soniczne

Szczoteczka soniczna SmileSonic EX to rewelacyjna szczoteczka elektryczna do zębów dla całej rodziny. Jej cena 369 złotych z pewnością należy do atrakcyjnych, a niski koszt końcówek wymiennych, 39 złotych za dwie sztuki, nie będzie znacząco obciążał domowego budżetu. SmileSonic EX zapewnia najwyższą jakość codziennej higieny jamy ustnej w rozsądnej cenie.

 

Źródło: Artykuł sponsorowany