Dodano: 18 marca 2022r.

Czym jest radiofrekwencja mikroigłowa?

Przez wiele lat ludziom nawet nie przychodziło do głowy korzystanie z zabiegów medycyny estetycznej - wiedzieliśmy, że są one drogie i przeznaczone raczej dla osób sławnych. To modelki, aktorki i piosenkarki poprawiały swój wygląd, bo po prostu miały na to fundusze – a jednocześnie znajdowały się też pod dużą presją i chciały faktycznie zawsze wyglądać idealnie. Dopiero od niedawna gabinety odwiedzają też “zwykli” ludzie. Teraz już wiemy, że nie musimy męczyć się ze zmarszczkami czy bliznami - jeśli tylko chcemy to jesteśmy w stanie się ich pozbyć i wcale nie zajmuje to bardzo dużo czasu.

Czym jest radiofrekwencja mikroigłowa?

 

Oczywiście nie da się może naprawić wszystkiego – ale mnóstwo drobnych niedoskonałości i kompleksów da się pożegnać na zawsze. Problemem bywa czasami tylko to, że my sami nie wiemy nawet, z czego możemy w takim gabinecie skorzystać. Dostępne tam zabiegi i urządzenia mają nazwy, które z niczym nam się nie kojarzą. Warto dowiedzieć się więcej na ten temat, bo być może już teraz bez problemu moglibyśmy przeprowadzić zabieg, który pozwoliłby nam pozbyć się najgorszego kompleksu. Skuteczna może okazać się w tym celu chociażby radiofrekwencja mikroigłowa.

Na czym to polega?

Radiofrekwencja mikroigłowa to inaczej termolifting – ma ona wiele różnych zastosowań i cały czas zwiększa się jej popularność wśród kobiet. Panowie raczej niechętnie w dalszym ciągu korzystają z medycyny estetycznej - chociaż to także powoli się zmienia. Radiofrekwencja może pomóc nam w pozbyciu się zmarszczek i blizn – a także rozstępów czy przebarwień na skórze. Większość z nas prędzej czy później zauważa u siebie któryś z tych problemów - zabieg ten może więc tak naprawdę przydać się każdej z nas.

Radiofrekwencja mikroigłowa to połączenie nakłuwania skóry - z jednoczesnym ogrzewaniem jej. Ta druga czynność odbywa się z wykorzystaniem promieniowania elektromagnetycznego. Jaki jest tego cel? Prawidłowo przeprowadzony zabieg pozwala uzyskać efekt regeneracji tkanki – to właśnie dzięki temu szybciej znikają blizny czy rozstępy. Skóra sprawniej i lepiej się “leczy”.

Komu może przydać się taki zabieg?

Wszystko zależy tutaj oczywiście tak naprawdę od Ciebie i tego, czy interesuje Cię pozbycie się konkretnych problemów skórnych. Radiofrekwencja mikroigłowa skierowana jest na przykład do kobiet po ciąży - one często nie są w stanie zaakceptować swoich rozstępów i pozbycie się ich może być bardzo pomocne. Można jednocześnie poprawić tutaj też wiotkość skóry.

Zapisz się na taki zabieg, jeśli masz dość widocznych oznak starzenia – bruzd na twarzy, zmarszczek na szyi i dekolcie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego, jak sprawdza się radiofrekwencja mikroigłowa Warszawa to miasto, gdzie wykonasz bez problemu taki zabieg. Sprawdź ofertę https://projektskora.pl/

 

Źródło: artykuł partnera