Dodano: 15 grudzień 2021r.

Kursy ATAS. Nauka języka inna niż wszystkie

W dzisiejszych czasach znajomość języka obcego jest podstawową umiejętnością niezbędną w rozwoju kariery zawodowej. Szczególny nacisk kładzie się na zdobywanie umiejętności językowych w szkołach i na kursach. Nie wszystkie jednak są skuteczne, a część z systemów nauczania wręcz zniechęca do wybranego języka. ATAS rozwiązał ten problem!

Kursy ATAS. Nauka języka inna niż wszystkie

 

Kursy językowe ATAS – nauka dobrana do Ciebie

Nie każdy nauczyciel szkolny czy wykładowca kursowy potrafi w swoim programie przekazać niezbędną wiedzę w sposób przystępny i zrozumiały, a my często łapiemy się na tym, że o ile teoria jest zrozumiała, o tyle w praktyce napotykamy na blokadę, której nie potrafimy pokonać.

Sala wykładowa nigdy nie da takich efektów w nauce języka, jak kontakt z nim na żywo, w naturalnym środowisku, czyli w kraju, gdzie danego języka używają wszyscy w sposób naturalny. To najlepszy sposób nauki języka gwarantujący pozbycie się słowników, rozmówek i translatorów raz na zawsze!

Wybierz język i poznaj kraj

Oferta kursów językowych ATAS skierowana jest do wszystkich, którzy chcą poznać, nauczyć się i władać wybranym językiem obcym w sposób swobodny i skuteczny. Kursy językowe ATAS to pełna organizacja komfortowego wyjazdu do wybranego kraju, zakwaterowania, nauki języka na miejscu przez wykwalifikowaną kadrę i utrwalanie umiejętności wśród ludzi posługujących się tym językiem na co dzień.

Przeżyj językową przygodę życia!

Kursy językowe organizowane przez ATAS to koniec utartych schematów rozmówek. Będąc na miejscu, w wybranym kraju, większość istotnych dialogów i sytuacji sprawdzisz w sposób realny, nieszablonowy. Poznasz kulturę kraju, zwiedzisz sławne miejsca, staniesz się prawdziwym mieszkańcem i członkiem zagranicznej społeczności.

W dobie częstych podróży okazjonalnych kurs językowy przeprowadzony w wybranym kraju to gwarancja poznania tamtejszych ludzi i nawiązania cennych kontaktów na przyszłość.

Kursy zimowe ATAS – pomysł na prezent lub zimowe wakacje!

Zbliża się sezon świąteczny i okres wyjazdów feryjnych. Firma ATAS opracowała i przygotowała specjalną ofertę kursów językowych w Wielkiej Brytanii i w Niemczech. To idealny pomysł na użyteczny i cenny prezent zarówno dla nastolatków, jak i dla dorosłych. Więcej o zimowych kursach językowych na stronie https://kursy.atas.pl/pl/kursy-zimowe

Językowe kursy zimowe to świetna okazja, by przełamać swoje bariery językowe i połączyć przyjemne z pożytecznym. A może to dobry moment na zrealizowanie postanowień noworocznych? Zapoznaj się z ofertą i wybierz idealny kurs dopasowany do Twoich potrzeb.

 

Źródło: artykuł sponsorowany