Dodano: 10 styczeń 2022r.

Dzień Babci i Dziadka tuż-tuż - co podarować bliskim?

Dzień Babci i Dzień Dziadka to wyjątkowe święta. Choć nieustannie darzymy bliskich ciepłymi uczuciami, wyrażając swoją czułość i troskę poprzez drobne gesty i szczere uśmiechy, warto zadbać o to, by te dni zapisały się w pamięci krewnych jako wyjątkowe. W końcu miłości nigdy zbyt wiele, prawda? Znakomitym pomysłem będzie celebrowanie w rodzinnym gronie oraz wręczenie starannie wybranych prezentów. Oto kilka godnych uwagi inspiracji!

Dzień Babci i Dziadka tuż-tuż - co podarować bliskim?

 

Książki idealne na długie zimowe wieczory

Zimą starsze osoby spędzają znacznie więcej czasu w domowym zaciszu. Nie ma w tym niczego dziwnego, bowiem szybko zapada zmrok, warunki atmosferyczne nie rozpieszczają, a liczne przeziębienia dają o sobie znać. Dobrze mieć to na uwadze wybierając podarunek i sięgnąć po coś, co umili dziadkom długie zimowe wieczory. 

W tej roli doskonale sprawdzą się książki. Można postawić na literackie nowości, które szturmują najwyższe miejsca w zestawieniach bestsellerów, lub kierować się tym, co dobrze znane. Jeśli babcia i dziadek darzą szczególną sympatią konkretnych autorów, z pewnością ucieszą się z powieści, które oni wydali, a które nie znajdują się jeszcze w ich domowej biblioteczce. Szczególnie ciekawe są wyjątkowe i ozdobne wydania stanowiące prawdziwe perełki i wprost idealnie nadające się na prezent. 

Doskonałą opcją są także publikacje o typowo praktycznym charakterze. Miłośnik podróży doceni dziennik z dalekiej egzotycznej wyprawy lub książkę o wybranym państwie pełną przykuwających wzrok fotografii. Babcia uwielbia kuchenne eksperymenty? W takim razie z przyjemnością otrzyma poradnik kulinarny w twardej oprawie. Sprawdzoną receptą na sukces są też wciągające kryminały oraz thrillery, które zapewnią długie godziny znakomitej rozrywki!

Prezent, który pomoże cieszyć się nienaganną organizacją

Zarówno babcia, jak i dziadek bardzo często prowadzą niezwykle aktywny tryb życia. Nie zaszkodzi więc pomóc im w zadbaniu o właściwą organizację. Pomocny okaże się kalendarz, w którym będą mogli zapisywać ważne wydarzenia oraz planować kolejne tygodnie. Ten przeznaczony do zawieszenia na ścianie będzie podarunkiem łączącym w sobie funkcjonalność oraz walory estetyczne, stanie się bowiem ozdobą mieszkania. 

Bardzo dobrze spiszą się również kalendarze w formie notesów, które zawsze będzie można mieć przy sobie. W księgarni internetowej z pewnością znajdziesz kalendarz 2022, który spełni twoje oczekiwania. Nie brakuje rozmaitych wzorów, kolorów, ciekawych układów poszczególnych stron czy dodatków w postaci motywujących cytatów na każdy dzień. Czy można sobie wyobrazić lepszy prezent?

 

Źródło: artykuł sponsorowany