Dodano: 25 sierpień 2022r.

Czy sprzedaż i serwis aparatury medycznej to prosty biznes?

Większość biznesów to struktury powstałe poprzez świetny pomysł i jego realizację, bez wielkiego doświadczenia czy też wiedzy. Jednak, aby prowadzić sprzedaż i serwis aparatury medycznej te ostatnie cechy są niezmiernie potrzebne, a często i wymagane. Dzięki temu klienci korzystający z usług przedsiębiorstwa mają pewność, iż zakupią dobrej jakości produkty, a także uzyskają wsparcie techniczne w razie problemów z usterkami.

Czy sprzedaż i serwis aparatury medycznej to prosty biznes?

 

Sprzęty medyczne tylko od sprawdzonych firm

Sprzęty medyczne to produkty wymagające najwyższej jakości w całym toku ich tworzenia. Zarówno materiały, z których są wykonane, zainstalowane systemy, jak i dostawa powinny być bez zarzutu. By wybrać odpowiednią firmę warto zapoznać się z możliwościami kontaktu, latami działania na rynku, posiadanym doświadczeniem twórców i pracowników oraz opcjami serwisu. Bardzo dobre biznesy będą posiadać szczegółowe dane na wyciągnięcie ręki, co świadczy o przejrzystości i wiarygodności. Jednym z takich przedsiębiorstw jest Apariva.com. To spółka działająca w branży specjalistycznej, zbudowana na intuicyjnej platformie, zawierającej wszystkie potrzebne wskazówki. Dodatkowo jej założycielami są bardzo rozpoznawalne w branży medycznej osoby, czyli Piotr Skomorowski oraz Maciej Makoś. Ich wieloletnie doświadczenie we współpracy z placówkami medycznymi, pozwoliło zbudować doskonałe relacje z producentami najwyższej możliwej jakości sprzętu.

Serwis sprzętu medycznego przez Apariva.com

Firma Apariva proponuje dla swoich klientów pełny katalog serwisowy. Dzięki przedsiębiorstwu i wieloletniemu doświadczeniu założycieli firmy można sprawdzić lub naprawić m.in. tomografy komputerowe, densytometry, rezonanse magnetyczne, USG, RTG., aparaty KTG czy też defibrylatory. Usługi obejmują wymianę części pochodzących od światowych marek (np. Siemens, Toshiba, Philips itd.), pracę na najwyższym poziome w oparciu o procedury i normy wskazane przez producentów oraz gwarancje korzystania z wyłącznie najbardziej zaawansowanych aparatur pomiarowych i diagnostycznych. Dodatkowo Apariva zatrudnia specjalistów, którzy mają wieloletnie doświadczenie (min. 10 lat), a także certyfikaty potwierdzające umiejętności pochodzące od autoryzowanych producentów i ich serwisów. Firma w swojej ofercie ma również naprawę głowic USG oraz wykonywanie testów akceptacyjnych i specjalistycznych.

Jakie produkty medyczne może zaoferować Apariva i do kogo są one skierowane?

Klienci, do których skierowane są sprzęty proponowane przez przedsiębiorstwo Apariva to przede wszystkim szpitale i placówki medyczne. Odbiorcy ci mają możliwość zakupienia produktów takich, jak m.in. ultrasonografy, aparaty rentgenowskie, głowice USG, densytometry, rezonanse magnetyczne, tomografy komputerowe oraz skorzystać z oferty systematycznych przeglądów sprzętu medycznego, który trwa bardzo krótko, najczęściej od 1 do 3 dni. Dzięki bezpośredniemu kontaktowi, firma indywidualnie tworzy ofertę, by każdy klient miał możliwość wybrania najbardziej dopasowanej propozycji dla siebie w jednym miejscu, bez poszukiwania dodatkowych sklepów i tym samym zaoszczędzić czas, co jest niezwykle ważne w usługach związanych z medycyną.

 

Źródło: artykuł partnera