Dodano: 25 październik 2022r.

XIII Konferencja Naukowa „EKG wczoraj, dziś i jutro"

26 listopada 2022 roku w Auli 1000 CKD Uniwersytetu Medycznego w Łodzi odbędzie się XIII Konferencja Naukowa „EKG wczoraj, dziś i jutro”. Organizatorzy zapewniają bogaty program naukowy. Będzie też dużo okazji do dyskusji, rozmów i wymiany poglądów.

XIII Konferencja Naukowa „EKG wczoraj, dziś i jutro"

 

Konferencja „EKG wczoraj, dziś i jutro” zaplanowana została na 26 listopada 2022 roku. Wydarzenie odbędzie się w Auli 1000 Centrum Kliniczno-Dydaktycznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi przy ulicy Pomorskiej 251.Poprzednie dwie edycje konferencji z powodu obostrzeń pandemicznych odbywały się w trybie zdalnym i hybrydowym. W tym roku konferencja odbędzie się w tradycyjnej, stacjonarnej formie.

Jak zapewniają organizatorzy, będzie dużo okazji do dyskusji, rozmów u wymiany poglądów. Przygotowany program zadowoli każdego chcącego zgłębiać tajniki EKG. W tym roku po raz pierwszy znalazły się w nim warsztaty holterowskie, bo elektrokardiografia to nie tylko spoczynkowe zapisy standardowego 12-odprowadzeniowego EKG, ale również rejestracje przedłużone, które wzbogacają możliwości diagnostyczne lecz  przysparzają  też wielu wyzwań przy  interpretacji.

Dla emerytowanych lekarzy i studentów udział w Konferencji jest bezpłatny. Dla pozostałych bilet wstępu kosztuje 50 złotych. Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę internetową wydarzenia - http://www.ekg.umed.pl.