Dodano: 18 luty 2020r.

Eko Architektura wyjaśnia w czym tkwi sekret drewnianych domów

Eko Architektura jest wiodącym producentem domów z drewna. Przemysław Balcewicz dyrektor firmy zgodził się odpowiedzieć o fenomenie drewnianych konstrukcji mieszkalnych w Polsce.

ekoarchitektura

 

Panie dyrektorze proszę opowiedzieć, czym zajmuje się prowadzona przez Pana firma?

- Eko Architektura pojawiła się na Polskim rynku wiele lat temu. Początki naszej firmy nie były łatwe, gdyż mieszkający w klimacie umiarkowanym Polacy większym zaufaniem darzyli domy budowane z cegły i betonu. Dopiero wraz z popularyzacją życia w stylu EKO, udostępniane przez nas produkty zyskały na popularności. Wraz z upływem lat dzięki naszej ciężkiej pracy, zauważyliśmy, iż nasza firma cieszy się ogromnym zaufaniem pośród naszych klientów. Coraz częściej dostrzegamy, iż osoby, które wykonywany u nas projekt, chętnie wracają i zasypują nas prośbami o stworzenie czegoś nowego, co połączy w sobie funkcjonalność, a także nowoczesny design.

- Przechodząc do konkretów, nasza firma specjalizuje się w tworzeniu drewnianych konstrukcji mieszkalnych. Oprócz tego doskonale czujemy się w:

  • Tworzeniu drewnianych domów letniskowych,
  • Drewnianych wiat oraz przydomowych altanek,
  • Saun ogrodowych,
  • Obić do jacuzzi,
  • Budową szop na narzędzia,
  • Drewnianych garaży,
  • A także domków ogrodowych,

Proszę opowiedzieć o tym, co takiego wyróżnia na rynku Eko Architekturę? Co przyczyniło się do Waszego sukcesu?

- Sukces zawdzięczamy naszej ciężkiej pracy. zaangażowanie wszystkich pracowników skutkuje tym, iż obecnie klienci darzą nas ogromnym zaufaniem, czym dodatkowo motywują nas do pracy.

- Istnieje kilka czynników, które wyróżniają nas spośród innych firm tworzących domki drewniane. Pierwszym z nich jest niska cena naszych produktów, przy gwarancji wysokiej jakości usług. Drugim krótki czas oczekiwania na realizacje zamówienia. Trzecim możliwość stworzenia projektu odpowiadającego indywidualnym potrzebą klienta. Ostatnim, naszym zdaniem najważniejszym, jest oferowanie pakietu premium w cenie zwykłego. Tylko nasza firma do każdego zestawu dołącza okna z szybami oraz wysokiej klasy sosnowe drzwi.

domek drewniany

Dlaczego Wasz wybór padł na drewno? Czy drewno oprócz ciekawego wyglądu wyróżnia coś jeszcze? Czy w Waszych projektach decydujecie się na łączenie drewna z innymi materiałami, do których należy stal, szkło i miedź?

- Drewno posiada szereg właściwości, które korzystnie wpływają na stan naszego zdrowia. Przebywanie w domkach drewnianych zalecane jest alergikom, gdyż w ich wnętrzach nie unosi się kurz. Co więcej, drewno doskonale utrzymuje ciepło, dzięki czemu każdy, kto zdecydował się na dom z drewna zauważył znaczny spadek kosztów potrzebnych na jego ogrzanie. Drewniane deski pochłaniają nadmiar wody z otoczenia i oddają wilgoć, gdy powietrze jest zbyt suche.

- Wiele osób, które po raz pierwszy wchodząc do drewnianego domu zaskoczonych jest jego wyjątkowym zapachem. Wszystko za sprawą zawartych w jego włóknach olejkach eterycznych, które nie tylko odprężają, ale i udrażniają drogi oddechowe.

Na zakończenie proszę wyjaśnić czym różnią się Wasze modele budynków drewnianych?

- Nasze drewniane konstrukcje różnią się miedzy sobą następującymi cechami:

  • Grubość ścian

- Wszystko zależy od tego czy konstrukcja będzie zamieszkana jedynie latem czy też właściciele chcą w niej mieszkać przez cały rok. Do wyboru pozostają ściany pojedyncze i  dwuścienne. Różni je dodatkowa warstwa ocieplenia.

Domki drewniane

  • Zawartość zestawów

- Podstawowy zestaw zawiera standardowe okna, a także sosnowe drzwi. Klienci zlecający stworzenie domu według indywidualnych wskazówek otrzymają zestaw, wewnątrz którego znaleźć się mogą niestandardowych rozmiarów okna, podwójne drzwi, dodatkowe elementy łączeń i inne.

  • Wygląd dachu

- Bez wątpienia od wyglądu dachu zależy charakter całego domu. Do dyspozycji klientów pozostają dachy jednospadowe, dwuspadowe, a także czterospadowe. Dużą popularnością w ostatnich latach cieszą się dachy czterospadowe, które wyglądem nawiązują do tradycji i czasów minionych. Klienci składający zamówienie mogą wpłynąć nie tylko na wygląd dachu, ale i na jego kolor.

 

Źródło: Artykuł sponsorowany