Dodano: 22 maja 2019r.

„Powrót do żywych” – jak pomóc sobie w leczeniu przeziębienia?

Przeziębienie może dopaść każdego z nas. Katar, kaszel, bolące gardło, a także często bóle zatok – to jego główne objawy. Gdy chcesz szybciej „powrócić do żywych”, sprawdź nasze porady!

Przeziębienie

 

Gdy pojawia się przeziębienie, warto działać zdecydowanie. W przeciwnym przypadku możemy zapomnieć o najbliższym tygodniu! Jak poradzić sobie z przeziębieniem?

Leczenie przeziębienia – w domu i w aptece

Aktualnie do wyboru mamy wiele różnych metod leczenia przeziębienia. To zarówno metody domowe, jak również apteczne – specjalne preparaty dostępne bez recepty, które posiadają składniki stosowane w leczeniu infekcji górnych dróg oddechowych.

Gdy pojawia się przeziębienie, powinniśmy pamiętać przede wszystkim o przebywaniu w cieple oraz o piciu dużej ilości płynów – doskonałym wyborem będzie herbata z miodem lub z syropem z malin. Doskonale rozgrzeje i uzupełni poziom nawodnienia organizmu.

Bardzo pomocne mogą być także inhalacje – dają ulgę przy katarze oraz uśmierzają bóle gardła. Samodzielne przygotowanie inhalacji jest naprawdę bardzo proste. Nie musimy posiadać specjalnych inhalatorów czy nebulizatorów – wystarczy miseczka na gorącą wodę oraz ręcznik. Do miseczki możemy dodać także olejki eteryczne, na przykład eukaliptusowy czy sosnowy, które posiadają udowodnione działanie w leczeniu infekcji dróg oddechowych.

Sinupret – roślinna moc leczenia zapalenia zatok

Jeśli podczas przeziębienia często masz problemy z zapaleniem zatok, pomyśl o zastosowaniu sprawdzonego preparatu – Sinupret.pl. Zawarte w nim składniki aktywne – bioflawonoidy działają skutecznie, ale przy tym bezpiecznie.

Sinupret to tabletki drażowane oraz krople doustne, które stosowane są w leczeniu ostrego oraz przewlekłego zapalenia zatok. Rozrzedzają śluz zalegający w zatokach i przyspieszają jego usuwanie, zmniejszają obrzęki błon śluzowych górnych dróg oddechowych, a w efekcie zmniejszają ból zatokowy i ułatwiają oddychanie.

Sprawdź już teraz wszystkie produkty Sinupret na stronie internetowej Sinupret.pl i dobierz te, które będą najlepsze!

 

Źródło: Artykuł sponsorowany