Dodano: 07 maj 2020r.

Szkolenie Copernicus Marine Service dla regionu Morza Bałtyckiego

Mercator Ocean International, Kapitech i Noveltis zapraszają do udział w BEZPŁATNYCH warsztatach szkoleniowych Copernicus Marine Service poświęconych regionowi Morza Bałtyckiego. W związku z pandemią koronawirusa warsztaty odbędą się online.

Morze

 

Warsztaty szkoleniowe Copernicus Marine Service dla regionu Morza Bałtyckiego, początkowo planowano jako spotkanie w warszawskiej siedzibie Brain Embassy. W związku z pandemią koronawirusa wydarzenie uaktualniono do nowego, wirtualnego formatu. Warsztaty odbędą się online i będą obejmowały samodzielną i interaktywną naukę.

Udział w wydarzeniu będzie bezpłatny. Prawo do uczestnictwa we wszystkich wydarzeniach będą mieli jednak wyłącznie zarejestrowani użytkownicy.

Internetowe live sesje szkoleniowe Copernicus Marine zostały zaprojektowane w celu przeszkolenia zarówno obecnych, jak i nowych użytkowników programu Copernicus Marine Environment Monitoring Service (CMEMS). Uczestnicy dowiedzą się o produktach i usługach CMEMS oraz o możliwych ich zastosowaniach. Zdobyta podczas warsztatów wiedza pozwoli odbiorcom na interakcję i dzielenie się swoim doświadczeniem oraz wyrażaniem potrzeb i wymagań dotyczących nowych produktów, które w przyszłości zostaną uwzględnione w portfolio Copernicus Marine.

Produkty morskie Copernicus są ogólnodostępne i bezpłatne dla wszystkich.

Szkolenie Copernicus Marine Service dla regionu Morza Bałtyckiego będzie obejmowało 3 części:

  • Część 1 - Sesja seminariów internetowych - poniedziałek 25 maja 2020 r. (live) Poranna sesja z seminariami internetowymi na temat Copernicus Marine i produktów regionalnych,
  • Część 2 - Praktyczne zadanie domowe - od 25 maja do 8 czerwca 2020 r. W tym okresie zadaniem uczestników będzie samodzielny trening na podstawie dostarczonego materiał. Uczestnicy uzyskają dostęp do nagrań seminariów internetowych, stworzonych specjalnie na potrzeby warsztatów sesji praktycznych (notatniki Jupiter) oraz filmów instruktażowych. Do dyspozycji uczestników będzie również forum, na którym będą oni mogli zadawać pytania i dzielić się najlepszymi praktykami,
  • Część 3 - Sesja podsumowująca – od 8 do 10 czerwca 2020 r. (live) Podczas sesji podsumowującej eksperci i trenerzy odpowiedzą na pytania zadawane podczas spotkań online.

Więcej informacji oraz agenda szkolenia dostępne na stronach Copernicus Marine Service.

Rejestracja na warsztat Copernicus Marine Service dla regionu Morza Bałtyckiego potrwa do 24 maja. 

Warsztaty prowadzone będą w języku angielskim. Niezbędne materiały szkoleniowe dostępne będą dla zarejestrowanych uczestników. Kontakt z trenerami oraz platforma informacyjna dostępne będą podczas całego okresu trwania warsztatów.