Dodano: 27 stycznia 2022r.

Praca zdalna - jak osiągnąć sukces?

Pandemia koronawirusa sprawiła, że firmy, które do tej pory pracowały stacjonarnie, musiały prawie natychmiast zmienić tryb swojej pracy. Praca zdalna już w 2021 roku stała się bardzo powszechnym zjawiskiem. Sytuacja w 2022 roku zmienia się jeszcze dynamiczniej.

Praca zdalna - jak osiągnąć sukces?

 

Rozwiązanie, które zapewni firmie sukces podczas pracy zdalnej, powinno być kompleksowe, dostępne na wielu urządzeniach i zarządzane z dowolnego miejsca na świecie. Dzięki takiemu systemowi firmy w trudnym czasie pandemii mogą sprzedawać, obsługiwać klientów, realizować projekty i za pomocą jednego programu koordynować wszystkimi zadaniami.

Jak osiągnąć sukces pracując zdalnie?

1. Mierz i poprawiaj swoje działania w Internecie

W obecnych czasach istnieje wiele narzędzi do mierzenia działań prowadzonych w Internecie. Sam Google proponuje wystarczające rozszerzenia, które w prosty sposób pokażą jak Twoje działania wpływają na Twój biznes.

2. Zdobądź fanów w social mediach, bądź aktywny w Internecie

Brzmi prosto, jednak nie każdy widzi w tym potencjał. Dobra strona internetowa to nawet nie połowa sukcesu.

Musisz pamiętać, że social media to nie tylko Facebook, czy Instagram. Coraz popularniejszy staje się Tik Tok. Oczywiście nie każdy biznes musi być wszędzie, Twoja grupa docelowa może być przecież na LinkedIn. Opcji jest wiele, od Ciebie i Twojej grupy docelowej powinno zależeć to, co wybierzesz.

3. Zorganizuj pracę w swojej firmie online

Na trzecim miejscu jeden z najważniejszych punktów. Zarządzanie jest kluczowe w każdej organizacji, w każdym biznesie. Firma online bez zaplanowanych działań, nie da sobie rady.

4. Wybierz program, który ułatwi Ci pracę

Na rynku jest obecnie wiele programów, które są dedykowane dla przedsiębiorców. Jednym z takich programów jest system Firmao CRM (możesz go przetestować tutaj). Przede wszystkim pomaga on zarządzać relacjami z klientem. Możesz w nim łatwo dodać zadania oraz projekty, stworzyć faktury oraz łatwo dodać magazyny wraz z produktami.

Firmao to oprogramowanie do zarządzania firmą online. Działa w chmurze i dostępne jest z przeglądarki internetowej. Zawiera między innymi CRM zintegrowany z VOIP, ERP,  zarządzanie projektami i zadaniami, ewidencje czasu pracy i wiele więcej. Usługi Firmao ułatwiają sprawne zarządzanie wszystkimi procesami związanymi z prowadzeniem firmy z dowolnego miejsca na świecie i o dowolnej porze. Zaawansowane rozwiązania technologiczne gwarantują szybkość działania i pełne bezpieczeństwo danych, a kompleksowy system usług pozwala na błyskawiczną wymianę danych pomiędzy poszczególnymi modułami.

 

Źródło i fot.: materiały partnera