Dodano: 03 luty 2020r.

Nowoczesne metody zakupowe

Kupowanie produktów przez Internet na dobre zadomowiło się w naszym kraju. Niektórzy praktycznie w ogóle zrezygnowali z zaopatrywania się w rzeczy w sklepach stacjonarnych. W odpowiedzi na to zjawisko, powstała ogromna liczba sklepów internetowych i platform zakupowych, na których można kupić i porównać wybrane produkty.

zakupy w internecie

 

Zakupy przez internet, przynajmniej w teorii, są pozytywne dla użytkowników, jednak w praktyce zmuszają ich do wielogodzinnych poszukiwań lub kupowania produktów w cenach, które nie są do końca satysfakcjonujące. Vendoria.pl to metawyszukiwarka zakupów online, która łączy sklepy internetowe, platformy aukcyjne i porównywarki, dzięki czemu klient błyskawicznie znajdzie to, czego szuka.

Zaawansowane wyszukiwanie produktów

Serwis Vendoria wyróżnia się prostym i intuicyjnym interfejsem, dzięki któremu każda, nawet początkująca osoba bez problemu może z niego korzystać. Dzięki czytelnemu podziałowi na kategorie i podkategorie, użytkownik może przeglądać wyłącznie te produkty, które go interesują. Czym jeszcze charakteryzuje się vendoria.pl?

  • Zarejestrowanie się w serwisie daje dostęp do dodatkowych opcji, m.in. takich jak historia wyszukiwań, dzięki której nie musimy pamiętać fraz wpisywanych w pasek. Warto wiedzieć, że rejestracja jest zupełnie darmowa i trwa dosłownie kilka chwil,
  • Kolejną zaletą wynikającą z zarejestrowania się w serwisie jest otrzymanie adresu e-mail, dzięki któremu będziemy mogli się kontaktować zarówno ze sprzedawcami, jak i Vendorią,
  • Błyskawiczne porównywanie ofert pozwala zaoszczędzić nie tylko czas, ale również pieniądze, dzięki kupowaniu przedmiotów w najniższych cenach,
  • Rejestrując się na vendoria.pl, nie musisz już logować się na innych stronach. Ta funkcjonalność ogranicza konieczność zapamiętywania haseł i loginów do minimum.

Zaawansowana funkcja monitoringu produktów

Niejednokrotnie zdarzają się sytuacje, że produkt jest w danym momencie niedostępny. W takim przypadku musimy tracić cenny czas na codzienne sprawdzanie jego statusu. Ponadto, gdy w sklepie pojawi się wyłącznie kilka sztuk, istnieje duże ryzyko, że nie zdążymy dokonać zakupu. Serwis vendoria.pl oferuje niezwykle przydatną funkcję monitoringu, która jest przeznaczona zarówno dla osób, które często lub sporadycznie dokonują zakupów za pośrednictwem Internetu.

  • W przypadku standardowego konta, użytkownik może włączyć funkcję dla maksymalnie 5 produktów jednocześnie. W tym czasie metawyszukiwarka przeszukuje Internet za nas. W momencie gdy interesujący nas produkt znów jest dostępny, zostaniemy poinformowani za pośrednictwem wiadomości e-mail lub sms-a. Ponadto, każdego dnia użytkownik otrzyma szczegółowy raport informujący o wynikach poszukiwań.
  • W sytuacji gdy użytkownik wybierze konto premium, będzie mógł jednocześnie szukać ponad 9000 produktów przez cały rok. Ta wersja jest szczególnie polecana osobom, które często kupują produkty za pośrednictwem Internetu.

Serwis vendoria.pl gwarantuje pełne bezpieczenstwo, włączając w to płatności online. Nie zwlekaj, załóż konto i zacznij oszczędzać cenny czas i pieniądze.

 

Źródło: Artykuł sponsorowany